Jak postupovat při objednání?

Zaujaly Vás naše produkty a chcete se stát našimi hrdými zákazníky? 

Pokud je vaše odpověď ANO, můžete z následujícího návodu zvolit takový postup, který právě vám nejvíce vyhovuje.

1. Pokud již máte vybraný model bot (případně i barvu a typ kůže), a chcete se domluvit na měření či vyzkoušení velikosti, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@stivaliromitelli.cz nebo na některém z telefonních čísel uvedených v Kontaktech. Pokud jste zvolili e-mail, uveďte prosím, o jaký model a barvu se jedná a odkud jste (tedy kam bychom za Vámi měli přijet). Naše odpověď bude obsahovat aktuální ceník, cenovou nabídku na váš vybraný model a návrh termínu schůzky. Všechny ostatní náležitosti vedoucí k závazné objednávce potom probereme při našem setkání.

Dbáme na dodržování osobního přístupu a na poskytování nadstandardní péče našim zákazníkům, proto měření, ukázky či zkoušení výrobků nejčastěji provádíme na osobní schůzce nebo na prodejním stánku.

2. V případě, že máte vybraný model bot nebo máte přesnou představu o jejich designu a zároveň máte z dřívějška u nás boty vyzkoušené (tedy znáte svou velikost nebo míry) a chcete provést závaznou objednávku, pošlete nám e-mail se všemi náležitostmi (vaše jméno, adresu, kontakt, případně fakturační údaje) včetně vybraného modelu nebo přesného popisu, jak by měly vaše boty vypadat, a také samozřejmě vaši velikost a míry. V takovém případě vám obratem odešleme zálohovou fakturu na polovinu z celkové částky bot a doptáme se na případné nejasnosti. Ihned po obdržení zálohové platby odesíláme objednávku do Itálie. Týden před obdržením hotových bot z výroby vás budeme informovat, který den můžete zásilku očekávat. Po předchozí domluvě většinou odesíláme zboží   Českou poštou na dobírku ve výši druhé poloviny z celkové částky. V případě, že vám takový postup nevyhovuje, pokusíme se spolu najít nejlepší možné řešení odpovídající vaším potřebám.

Čekací doba na objednané boty je 1 MĚSÍC (+/- týden), ne déle!

3. V případě, že máte zájem o jezdecké boty, ale nevíte, nebo nejste rozhodnutí, jak by měly vypadat, které dekorativní prvky využít, jaký typ či barvu kůže zvolit nebo na jakou cenovou kategorii se orientovat, doporučujeme zvolit jeden z následujících způsobů:

  • Kontaktovat nás prostřednictvím e-mailu a nechat si poslat ceníky na všechny aktuální kolekce včetně slevněného skladového zboží, a po nahlédnutí přímo vybrat nebo vyselektovat model či modely bot dle cenové kategorie
  • Prohlédnout si na našich stránkách aktuální Katalogy se všemi nabízenými modely včetně krátkých popisků a fotoukázek různých možností provedení

4. Pokud nemáte zájem nebo čas na osobní setkání, chcete si vše naměřit sami, a podle toho si boty objednat, můžete využít náš návod na měření, dostupný zde na našich webových stránkách a shlédnout krátké video s názornou ukázkou. Po vlastním provedení měření nám odešlete Vaše míry spolu s modelem a designem bot, které jste si vybrali a poté již můžeme dojendat finální objednávku. Možné je opravdu všechno a v případě domluv, či objednávek, se budeme snažit vám co nejvíce vyjít vstříc. Stačí tedy napsat email s vašim požadavkem a s naší obdrženou odpovědí budete ke svým vysněvým botám opět o krok blíž.

Vašim požadavkům vyjdeme maximálně vstříc. Spokojenost zákazníka je pro nás tou největší odměnou!

5. Padly Vám do oka některé z jezdeckých bot při prohlížení skladového zboží za akční cenu? Pokud ano, zanechte nám zprávu o tom, o jaký model máte zájem, a ve které z nabízených a dostupných velikostí. Ve zprávě také prosím uveďte jméno a adresu, na kterou bychom vám měli odeslat zásilku. Do 2 dnů od obdržení vaší zprávy vám pošleme vybrané skladové boty na dobírku. Vy si je po převzetí vyzkoušíte a kontaktujete nás, zda vám sedí míry a velikost a jestli si je chcete nechat. Pokud ano, tak již není co řešit a boty jsou vaše! Pokud by vám ale velikost nebo míry neseděly, můžete nám tyto boty poslat zpět opět na dobírku ve stejné výši, v jaké jsme odesílali my vám, a my vám tímto způsobem vrátíme celou částku zpět. V případě využití vrácení zboží prosím dbejte na to, aby byly neporušené a ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi.

0

 .