1. Vyzkoušení produktů a měření 

Vyzkoušení si jezdeckých bot či měření nohy bývá často jedním z kroků před závazným objednáním. Tento krok je možné realizovat na prodejním stánku na některých závodech nebo poté na předem domluvené osobní schůzce. Samotné měření nohy a zjištění velikosti (jestli je možná standardní velikost nebo je potřeba vyrobit boty na míru) provádíme sami a to samozřejmě zdarma jak v případě domluveného setkání, tak i na prodejním stánku. Na domluvenou schůzku vám dovezeme některé boty na ukázku a na vyzkoušení pro upřesnění velikosti chodidla a také velké množství dostupných vzorníků kůží a barev, abyste měli možnost vybrat to, co se vám bude nejvíce líbit a hodit ke zbytku výbavy.

Prodejní stánek

S prodejním stánkem vyjíždíme po celou závodní sezónu na různé předem domluvené a zveřejněné události a závody konané v České republice, na Slovensku a v Polsku. Seznam míst, kde nás můžete potkat či navštívit najdete v sekci Kde nás najdete, která je po celý rok aktualizována v závislosti na domluvě s pořadateli akcí. Tyto informace samozřejmě nebudou chybět ani na našem Facebooku, kam pravidelně před každou akcí vkládáme příspěvek nebo událost, takže pokud nás sledujete, tak vám určitě nic neunikne. 

Osobní schůzka

Na osobní schůzku se můžeme domluvit v místě našeho působiště (Přerov, Olomouc) nebo můžete využít naší nabídky, že dojedeme přímo k vám domů nebo do stájí. Tato možnost vám ušetří především čas, protože nemusíte nikam jezdit a vše můžete vyřídit v pohodlí v místě vašeho bydliště či práce. V tomto případě si účtujeme pouze cestovné podle následující tabulky

 Vzdálenost Km / KčKm / EUR  Km / PLN
 do 20 km 0
 25 km a více 5 Kč 0,2 EUR0,8 PLN 

2. Přepravní služby

Objednané zboží odesíláme vždy na adresu zadanou zákazníkem. V následující tabulce je přehled cen za nejčastěji využívané přepravní služby. Na požadavek zákazníka můžeme využít jakéhokoliv jiného dostupného dopravce. Vše je pouze na domluvě.

Ceník přepravného v rámci ČR                                       

 Osobní odběr na stánkuZdarma 
 Česká pošta (Balík do ruky) 200 Kč
 Zásilkovna (dobírka)160 Kč 
 PPL (nelze na dobírku)200 Kč 
                                                                                                                     

Ceník přerpavného na Slovensko

Osobní odběr na stánku Zdarma 
Česká pošta                        300 Kč 
 Zásilkovna (dobírka)180 Kč 
 PPL (nelze na dobírku)350 Kč

Ceník přepravného do Polska

 Osobní odběr na stánku Zdarma 
 Česká pošta 360 Kč
Zásilkovna (dobírka)  200 Kč
 PPL (nelze na dobírku) 350 Kč

0

 .